Ломаченко здобув новий чемпіонський пояс! (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
Ломаченко здобув новий чемпіонський пояс! (Відео)

І десятому закажи!

Фото 24tv.ua.

Ломаченко здобув новий чемпіонський пояс! (Відео)

Тепер їх у Васі-Лома – вже три

31 серпня в Лондоні на арені О2 відбувся вечір боксу, в головному бою якого чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко здолав Люка Кемпбелла.

Як інформує sport.ua, у поєдинку боксери виборювали також вакантний титул чемпіона світу WBC.
У першому раунді суперники придивлялися один до одного, а вже в другому українець помітно активізувався. У третьому раунді Ломаченко почав потрапляти, і британець пропустив досить відчутний лівий боковий від нашого боксера. І в подальшому поєдинок проходив під контролем українця, який тримав високий темп і не поспішав форсувати події.

Василь Ломаченко переміг одноголосним рішенням суддів – 119:109, 117:111 і 118:109.

У п’ятому раунді Кемпбелл потрапив під обстріл Ломаченка, і британця врятував гонг, який пролунав вчасно. Пауза дозволила Люку трохи відновитися і він «повоював» з опонентом в шостому раунді. В кінці сьомого раунду Ломаченко притиснув Люка до канатів, і для британця знову своєчасно стався гонг. Надалі все більш помітною ставала втома господаря рингу, який почав часто клинчувати з метою зупинити атаки українця.
Кемпбеллу вдалося збити темп і бій дійшов до чемпіонських раундів.

І десятому закажи!
І десятому закажи!

 У 11-му раунді Ломаченко пішов в атаку, після чого британець опинився в нокдауні. Люк все ж таки достояв до останнього в цьому бою гонга, але перемога українського боксера не повинна була викликати сумнівів. Одноголосним рішенням суддів переміг Ломаченко – 119:109, 117:111 і 118:109.

Дивимось, як це було:

Тож Василь Ломаченко чемпіон світу в легкій вазі за трьома версіями – WBO, WBA і WBC.