На прохання російської мафії настоятель Києво-Печерської лаври наклав анафему на Кличка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
На прохання російської мафії настоятель Києво-Печерської лаври наклав анафему на Кличка

Невже митрополит Павло справді це зробив?

Сегодня.

На прохання російської мафії настоятель Києво-Печерської лаври наклав анафему на Кличка

Народний депутат від «Слуги народу», радник президента з питань охорони здоров'я та засновник клініки «Борис» Михайло Радуцький стверджує, що міський голова Києва Віталій Кличко повідомляв його про анафему, яку на них нібито наклав настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло (церква Московського патріархату)

Про це Радуцький розповів на телеканалі «Наш», передає Еспресо.

За його словами, через цю анафему йому «було трохи простіше», бо він відвідує синагогу. «А для Віталія це реально було проблемою», - зазначив Радуцький.

«Він зателефонував мені о 12-й ночі, що на нас щойно наклали анафему. Я думав спросонку, що це жарт. Ні, каже, владика Павло на нас наклав анафему, після того, як ми звільнили головного лікаря. «Муркотливі» телефонували з Єкатеринбурга з погрозами – «не чіпайте цієї людини». У Києві є такі головні лікарі, хлопці», - сказав Радуцький.

За його словами, через цю анафему йому «було трохи простіше», бо він відвідує синагогу. «А для Віталія це реально було проблемою», - зазначив Радуцький. У 2014–2015 роках Радуцький був заступником мера Києва із соціальних і медичних питань.

Джерело: Еспресо.