Ковельчанин Роман Кухта став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO

Ковельчанин здобув третє місце серед старших юніорів.

kovelrada.gov.ua

В угорському місті Дьєр завершився шестиденний змагальний марафон – чемпіонат Європи 2019 року з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків і юніорів

Кількість учасників стала рекордною для такої події - спортсмени представили майже 40 країн світу, інформує Ковельська міська рада.

Загалом боротьбу за медалі у семи дисциплінах найпопулярнішої версії кікбоксингу у світі вели дві тисячі учасників. На рахунку молодіжної збірної України – 34 нагороди.

Роман є вихованцем Ковельської КДЮСШ ім Є.Кондратовича (тренер - майстер спорту України Віталій Тимофєєв).

Серед призерів – ковельчанин, кандидат у майстри спорту, 18-річний Роман Кухта. Він здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 60 кг серед старших юніорів.

У загальнокомандному рейтингу Україна посіла десяте місце серед 35 держав, представники яких здобули медалі на першості континенту з кікбоксингу.

У загальнокомандному рейтингу Україна посіла десяте місце серед 35 держав.