Міносвіти оголосило конкурс на посаду ректора СНУ імені Лесі Українки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
Міносвіти оголосило конкурс на посаду ректора СНУ імені Лесі Українки

Міністерство оголосило конкурс на посаду ректора СНу імені Лесі Українки.

eenu.edu.ua

Міносвіти оголосило конкурс на посаду ректора СНУ імені Лесі Українки

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою і мають стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати заяву про участь у конкурсі на ім’я засновника, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України “Про вищу освіту”; особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 х 4 сантиметри; автобіографію; копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656); довідку про наявність або відсутність судимості; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки; письмову згоду на збір та обробку персональних даних; копію посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

Також претендент має надати згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного закону. 

Окрм того треба надати засвідчену копію довідки про результати перевірки або письмову заяву на ім’я засновника, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 “Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 85, ст. 2412). Також претендент має надати згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного Закону.

Копії документів, які подають претенденти можуть бути засвідчені за місцем його роботи, засновником або нотаріально.

Документи треба надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України (проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135).

Нині СНУ імені Лесі Українки очолює Ігор Коцан.