Кабінет математики в сучасній школі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 29.62
Кабінет математики в сучасній школі

Жоден кабінет математики не може діяти без креслярських класних інструментів.

labora.com.ua

Кабінет математики в сучасній школі

Математика — одна з найскладніших шкільних природничо-наукових дисциплін, тому добре обладнаний класний кабінет із сучасним матеріально-технічним оснащенням вкрай необхідний для ефективного навчання учнів

Тим паче, що він може використовуватися і для позакласної роботи з предмета, бо вона не тільки поглиблює і розширює знання з математики, а й сприяє розширенню культурологічного кругозору школярів, розвиває їх творчу активність та мислення, і як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення «цариці наук».

У певний мінімум навчально-практичного обладнання кабінету математики (https://labora.com.ua/catalog/kabinet_matematiki) входять:
– технічні засоби навчання (магнітна дошка з декількома секціями, інтерактивний мультимедійний комплекс або інтерактивна дошка, комп'ютер з периферією, мультимедійний проектор, відео та аудіо пристрої);
– роздавальні та демонстраційні набори геометричних, стереометричних і планіметричних тіл;
– демонстраційні моделі-аплікації («Частини цілого на колі», «Прості дроби», «Безліч», «Числова пряма», «Тригонометричне коло», та інші);
– стенди з основними алгебраїчними, геометричними й просторовими формулами;
– таблиці для експозицій (квадрати та ступені натуральних чисел, таблиця Піфагора, математичні функції та інші);
– портрети знаменитих математиків;
– довідкова та науково-популярна література на стелажах або в книжкових шафах з відкритим для учнів доступом.

Жоден кабінет математики не може діяти без креслярських класних інструментів , призначених для роботи вчителя або учнів біля дошки, а саме: набору трикутників; лінійок з різною довжиною; циркуля; транспортира; наборів цифр, математичних знаків та літер на магнітних кріпленнях. 

Жоден кабінет математики не може діяти без креслярських класних інструментів , призначених для роботи вчителя або учнів біля дошки, а саме: набору трикутників; лінійок з різною довжиною; циркуля; транспортира; наборів цифр, математичних знаків та літер на магнітних кріпленнях.

Не можна, звичайно, обійтися і без меблів: стола та стільця для вчителя; парт або столів зі стільцями для учнів; секційних шаф для зберігання методичних матеріалів; штативів для таблиць та ящиків для їх зберігання тощо.

Облаштування кабінету математики – процес тривалий, вірніше, він не припиняється й щорічно потребує оновлення та вдосконалення.

Де купити обладнання для кабінету математики

Компанія «Лабора», що спеціалізується на виробництві сучасних шкільних меблів та оснащення предметних кабінетів навчальних закладів різного профілю, пропонує широкий асортимент товарів, необхідних для нової української школи, через свій інтернет-магазин — https://labora.com.ua/. На сайті магазина у відповідних розділах і рубриках можна ознайомитися з їх переліком та описом. Менеджери інтернет-магазину кваліфіковано дадуть відповідь на всі питання й допоможуть оформити замовлення. Доставлення товару здійснюється по всій Україні.