Волинську фірму, яка вчасно не поставила пальне для швидких, оштрафували на 1,8 млн грн - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
Волинську фірму, яка вчасно не поставила пальне для швидких, оштрафували на 1,8 млн грн

Прокурор вимагав стягнути з товариства попередньо сплачену за товар грошову суму в розмірі 1 млн 462 тис грн, 225 тис. грн пені.

fakty.com.ua

Волинську фірму, яка вчасно не поставила пальне для швидких, оштрафували на 1,8 млн грн

За втручання прокуратури із суб’єкта господарювання, який не поставив вчасно пального, буде стягнуто майже 1,8 млн грн.

Рішенням господарського суду області задоволено позов Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної ради, комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» про стягнення 1 млн 789 тис. гривень із ТОВ «Техойл НК».

Підставою для пред’явлення позову слугувало порушення товариством умов договору про закупівлю бензину та дизельного палива.

Суб’єкт господарювання, який згідно умов договору був зобов’язаний постачати бензин та паливо, безпідставно відмовився передавати оплачений товар комунальному підприємству «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».  

Так, суб’єкт господарювання, який згідно умов договору був зобов’язаний постачати бензин та паливо, безпідставно відмовився передавати оплачений товар комунальному підприємству «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Це ставило під загрозу отримання мешканцями області своєчасної та якісної екстреної медичної допомоги.

У позовних вимогах прокурор вимагав стягнути з товариства попередньо сплачену за товар грошову суму в розмірі 1 млн 462 тис грн, 225 тис. грн пені за порушення строків виконання зобов’язання та 102 тис. грн штрафу за прострочення виконання зобов’язання.

За результатами судового розгляду справи рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволено.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області