На Волині правоохоронці вилучили значну кількість контрабандних товарів (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.60 € 27.12
На Волині правоохоронці вилучили значну кількість контрабандних товарів (Фото)

Правоохоронці вилучили контрабанду.

Державна прикордонна служба України.

На Волині правоохоронці вилучили значну кількість контрабандних товарів (Фото)

Підрозділи оперативно-розшукового управління Північного регіонального управління продовжують вживати заходи з протидії контрабандній діяльності на державному кордоні

Оперативниками було виявлено протиправну схему незаконного ввезення на територію України високоліквідних товарів з ухиленням від сплати в дохід держави значних митних платежів. Використовуючи протиправні зв’язки серед посадовців уповноважених державних органів, приватні особи не декларували товарно-матеріальні цінності, які переміщувались через державний кордон України.

У Волинській області припинили чергову спробу незаконного переміщення з Польщі до України, через автомобільний пункт пропуску «Ягодин» великої партії коштовних контрабандних товарів.

25 серпня 2019 року, в результаті проведених оперативно-перевірочних заходів, офіцери оперативно-розшукового підрозділу Північного регіонального управління Держприкордонслужби, спільно із співробітниками ВБКОЗ УСБУ у Волинській області припинили чергову спробу незаконного переміщення з Польщі до України, через автомобільний пункт пропуску «Ягодин» великої партії коштовних контрабандних товарів, які перевозились у вантажівці. За цим фактом, співробітниками ДБР було розпочато кримінальне провадження.

У Волинській області проведено санкціоновані обшуки у службових приміщеннях митного поста та затриманого транспортного засобу, в результаті чого виявлено та вилучено значну кількість контрабандних товарів.

Учора, в рамках досудового розслідування, спільною міжвідомчою групою у складі слідчих ДБР, оперативних співробітників оперативно-розшукового підрозділу Північного регіонального управління та ВБКОЗ УСБУ у Волинській області проведено санкціоновані обшуки у службових приміщеннях митного поста та затриманого транспортного засобу, в результаті чого виявлено та вилучено значну кількість контрабандних товарів, а саме: побутову, електронну та оргтехніку, аксесуари до неї, квадрокоптери, оптичні та вимірювальні прилади, брендовий одяг. Також в ході обшуків вилучено службову документацію, відеозаписи та інші речові докази. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та встановлюються посадові особи митного поста, які причетні до протиправного переправлення товарів на митну територію України. Наразі слідчі дії тривають.

 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України