У Смілі на Черкащині в міськраді почубилися дві Людмили-чиновниці (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.35 € 32.31
У Смілі на Черкащині в міськраді почубилися дві Людмили-чиновниці (відео)

Отакої!

Фото: knews.kg

У Смілі на Черкащині в міськраді почубилися дві Людмили-чиновниці (відео)

Причиною конфлікту між жінками стали виявлені у документах неточності

У робочий час у мерії міста Сміла на Черкащині сталася бійка між двома чиновницями – керуючою справами виконавчого комітету Людмилою Осейко та керівником відділу звернень громадян Людмилою Омельченко.

Про це йдеться в сюжеті місцевого телеканалу «Сміла ТВ», інформує УНІАН.

Я не думаю, що жінка повинна себе так поводити, та ще й держслужбовець у робочий час.

Як зазначив виконувач обов'язків міського голови Сміли Віктор Федоренко, через такі дії він звільнив Омельченко з посади:

«Жінка на жінку піднімає руку, застосовує силу, та ще й таку – схопила за шию та давила. Зі слів секретаря, Людмила Осейко почала кричати, хрипіти. Вона вискочила, а та почала її душити за дверима. Є два свідки, які це бачили та наразі дають пояснення поліції, є відео з камер, де все зафіксовано. Я не думаю, що жінка повинна себе так поводити, та ще й держслужбовець у робочий час».

За його словами, причиною конфлікту між жінками стали виявлені у документах неточності. Зазначається, що про інцидент повідомили правоохоронцям. Наразі проводиться перевірка.