Судитимуть волинянина, який чинив розпусні дії щодо 6-річної дівчинки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.65 € 26.80
Судитимуть волинянина, який чинив розпусні дії щодо 6-річної дівчинки

Заманив дитину, обіцяючи покатати на мопеді і пригостити морозивом.

24tv.ua

Судитимуть волинянина, який чинив розпусні дії щодо 6-річної дівчинки

Злочинець спонукав дитину задовольняти його статеву пристрасть

Прокурори Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 48-річним мешканцем селища Благодатне міста Нововолинська розпусних дій щодо малолітньої особи.

В обідню пору 24 липня 2019 року нетверезий чоловік під приводом покатати на мопеді і пригостити морозивом завіз 6-річну дівчинку у квартиру, де спонукав до дій задля задоволення своєї статевої пристрасті.

В обідню пору 24 липня 2019 року нетверезий чоловік під приводом покатати на мопеді і пригостити морозивом завіз 6-річну дівчинку у квартиру, де спонукав до дій задля задоволення своєї статевої пристрасті, посягаючи на нормальний моральний розвиток дитини та негативно впливаючи на її психіку.

Чоловіка, який щиро розкаявся в скоєному, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 156 Кримінального кодексу України, й подальшу його долю вирішуватиме суд.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області