З нагоди професійного свята рятувальники запросили в гості юних волинян - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
З нагоди професійного свята рятувальники запросили в гості юних волинян

Особливе захоплення у дітей викликала демонстрація можливостей пожежно-рятувальної техніки та спорядження, а також ліквідація імітованої пожежі.

vl.dsns.gov.ua

З нагоди професійного свята рятувальники запросили в гості юних волинян

У пожежно-рятувальних підрозділах Волинської області оголошено День відкритих дверей для дітей

Екскурсії для малечі, зустрічі з рятувальниками, огляд можливостей пожежно-рятувальної техніки на Волині відбуваються систематично. У день професійного свята працівники ДСНС гостинно запросили до підрозділів юних друзів – майбутніх рятувальників. Тож день відкритих дверей під час професійного свята уже став доброю традицією.

Рятувальники розповіли дітям, як запобігти надзвичайним подіям, нагадали  правила поведінки у випадку пожежі, виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. .

17 вересня на екскурсію до рятувальників 17-ої  Державної пожежно-рятувальної частину селища Турійськ завітали учні молодших класів місцевої школи. Цього ж дня у Камені-Каширському привітати рятувальників та ознайомитися з їхньою діяльністю прийшли дошкільнята – вихованці міського дитсадка № 3 «Казка».

 

 Напередодні й в інших підрозділах ДСНС області рятувальники гостинно приймали відвідувачів – третьокласників Нововолинської школи № 3 та вихованців закладу дошкільної освіти № 2 міста Любомля.

Під час зустрічі з дітьми рятувальники розповіли, як запобігти надзвичайним подіям, нагадали  правила поведінки у випадку пожежі, виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Також, роз’яснили, як користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Джерело: Управління ДСНС України у Волинській області.