Судитимуть колківчанку, яка з ревнощів забила до смерті жінку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
Судитимуть колківчанку, яка з ревнощів забила до смерті жінку

Жінка віддубасила колишнього співмешканця та його нову знайому.

antikor.com.ua

Судитимуть колківчанку, яка з ревнощів забила до смерті жінку

Вона палицею побила жінку свого колишнього співмешканця

Маневицька місцева прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про умисне заподіяння 52-річною жителькою села Старосілля Маневицького району легких тілесних ушкоджень колишньому співмешканцю – 62-річному мешканцю селища Колки, та заподіяння нею 67-річній мешканці цього ж селища тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої.

Над ранок 20 липня 2019 року жінка прийшла в будинок свого колишнього співмешканця у Колках та через ревнощі під час сварки дерев'яною палицею побила його та його знайому.

Ще раз зловмисниця навідалася на це ж обійстя під вечір, конфлікт розгорівся з новою силою і знову в хід пішла палиця. 

Ще раз зловмисниця навідалася на це ж обійстя під вечір, конфлікт розгорівся з новою силою і знову в хід пішла палиця. Чоловік відбувся незначними травмами, побита ж жінка невдовзі померла.

Тепер зловмисницю обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 125 та ч.2 ст. 121 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я, та умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої). Далі – слово за судом. Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання аж до 10 років позбавлення волі.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області