14 «волинська» ОМБ провела навчання в зоні ООС - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.41
14 «волинська» ОМБ провела навчання в зоні ООС

Пресслужба 14 омб.

14 «волинська» ОМБ провела навчання в зоні ООС

Підрозділи нашої народженої та загартованої в боях 14 окремої механізованої бригади, провели інструкторсько-методичне заняття, в ході якого продемонстрували дії посиленого танкового батальйону з наступальними тактичними елементами

 

  Про це йдеться на сторінці пресслужби 14 омб у Фейсбуці:

Як результат, ми вкотре довели: всі без виключення підрозділи нашої бригади готові до будь-яких дій ворога, будь-якої миті дати йому гідну відсіч! 

«Особливістю навчань було те, що підрозділи нашої бригади, яка 6-ий рік поспіль успішно виконує завдання за призначенням на лінії розмежування, відпрацювали розвідувальні, наступальні дії та контрнаступ із умовним ворогом, у ролі якого виступав один із підрозділів бригади: виявлення противника, знищення окремих бойових одиниць, перехід у контрнаступ - до повного знищення техніки і живої сили умовного ворога. Кожен із учасників заняття, зокрема, командири, вдосконалили навики управління підрозділами, прийняття самостійних рішень, взаємодії між підрозділами, і, звісно ж, бойові навики, здобуті за роки війни. Як результат, ми вкотре довели: всі без виключення підрозділи нашої бригади готові до будь-яких дій ворога, будь-якої миті дати йому гідну відсіч!», - зазначили у пресслужбі бригади.