У нещодавно облаштованому сквері в центрі Луцька рясніє... сміття (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
У нещодавно облаштованому сквері в центрі Луцька рясніє... сміття (Фото)

Базарники пішли, а бардак залишився.

Волинь-нова

У нещодавно облаштованому сквері в центрі Луцька рясніє... сміття (Фото)

Невідомі повисипали відходи з урн на землю

Між будинками на проспекті Волі, 3, 5 і 7, де раніше розміщувався квітковий ринок, а сьогодні облаштували красиву відпочинкову зону, невідомі, схоже, часто розпивають алкогольні напої. При тому пляшки та інші відходи залишають просто на лавці, або під нею. Окрім того комунальники, прибираючи територію, збирають відходи тільки з урн, а те що лежить на землі залишається.

При тому пляшки та інші відходи залишають просто на лавці, або під нею.

Благоустрій території перед дитячою поліклінікою у самому центрі Луцька розпочали 2018 року. Тоді представники влади, аргументували перенос місця торгівлі тим, що рівень антисанітарії в самісінькому серці міста зашкалює й «не витримує жодної критики», а сам квітковий ринок у наявому стані «радянським союзом».

Сьогодні стан справ не надто покращав — у сквері навколо урн птахи і вітер розносять сміття. Як виявляється, не місце створює «радянський союз», а антисанітарія живе в головах людей, які вважають, що хтось інший за ними має прибрати.