Зеленський проводив нараду з силовиками на тему «посадок», які «мають сподобатися» людям, – Кошкіна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.72 € 27.21
Зеленський проводив нараду з силовиками на тему «посадок», які «мають сподобатися» людям, – Кошкіна

У списку пріоритетних справ, про які, мовляв, говорив президент, немає соратників Януковича, сепаратистів, беркутівців.

president.gov.ua

Зеленський проводив нараду з силовиками на тему «посадок», які «мають сподобатися» людям, – Кошкіна

В Офісі президента обговорювалися порядок і пріоритетність резонансних справ, з конкретними прізвищами, щоб було «швидко» і «сподобалося людям»

Про це на своїй сторінці в Facebook написала головна редакторка Lb.ua Соня Кошкіна, передає Цензор.НЕТ.

«Коли багато і довго говориш, є шанс проговоритися. Спершу - пряма мова, потім розповім суть. Отже. Цитата: «Коли я прийшов, на другий день думав, ми будемо саджати всіх корупціонерів. При цьому, коли перші наручники наділи, всі сказали «ай , яй, яй», президент не має права впливати на правоохоронні органи. Я: «ок», але я можу збирати наради і говорити з правоохоронцями які їхні дії? Ага, так можна. А якщо ходить бандит по вулиці, мені дзвонять і кажуть : «Ця людина вбиває, бреше, був депутатом»... Я можу їх запитати: де посадки таких людей? Ну, ви можете, але дуже акуратно. Тобто, я повинен ще слова підбирати! Не дай Боже, це буде вплив ... Вийдіть на вулицю і у ста людей запитайте: «Пашинський - бандит?» - Я вам сто зі ста даю, люди скажуть «так». Тепер розповідаю. Недавно я дізналася, що в Офісі Президента дійсно проводилася велика нарада з силовиками, на предмет того «а де посадки?». Причому не просто посадки, але «щоб швидко і сподобалося людям», – повідомила журналістка.

Не/законність - не важлива (не жартую). Саме в такій тональності було обговорено. Ключове «швидко» і «сподобалося людям».

«Не/законність - не важлива (не жартую). Саме в такій тональності було обговорено. Ключове «швидко» і «сподобалося людям». У рамках розмови визначили чотири пріоритетні справи. Перша - Порошенко (тут все зрозуміло). Друга - Пашинський. Третя - Жеваго (його вчора в розшук оголосили). Четверту я поки не знаю. Займаюся. Чесно кажучи, я не повірила спершу. Подумала, що джерело не так передає сенс - недоговорює, спотворює тощо, тому що не може в ОП обговорюватися порядок і пріоритетність справ, щоб «швидко» і «сподобалося людям». Саме, що «вийдіть на вулицю і запитайте» (тут дивлячись в якому місті виходити. Головне, до Львова або Самбора не завіятись випадково)», - зазначила головна редакторка ЛБ.

«Але виявилося, що не тільки в ОП, але ще і з вузьким колом депутатів, які ... голосували за це руками (проти висловилися вісім осіб). Тут я остаточно пріфігіла і стала посилено перевіряти. Все підтвердилося. Чому не написала відразу? Джерел було два. Надійних, перевірених, але два. А у мене стара звичка: спиратися на три. Завжди. Особливо якщо мова про настільки серйозні речі. Ну а раз сам Володимир Олександрович все підтвердив, то хто я, щоб мовчати?» - резюмувала Кошкіна.