Лучани вимагають створити карту місць дислокації смороду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.72 € 27.21
Лучани вимагають створити карту місць дислокації смороду

Чи допоможе?

Фото: Твоє місто

Лучани вимагають створити карту місць дислокації смороду

Протягом першого ж дня петиція зібрала 120 підписів на свою підтримку

Лучанин Михайло Верпучинський зареєстрував електронну петицію з ініціативою створити онлайн-карту місць дислокації смороду в місті:

"З огляду на проблему зі смородом, що мучить місто Луцьк протягом останніх п'яти років та час від часу загострюється, з огляду на виявлення численних порушників та диверсифікацію джерел, прошу створити зручну онлайн-систему, яка б дозволила в реальному часі реєструвати скарги жителів із зазначенням точного місця дислокації смороду, нанесення його на карту, можливістю перегляду і фільтрації результатів за датою та часовим відрізком.

Прошу створити зручну онлайн-систему, яка б дозволила в реальному часі реєструвати скарги жителів із зазначенням точного місця дислокації смороду, нанесення його на карту, можливістю перегляду і фільтрації результатів за датою та часовим відрізком.

Що це дасть?
– Карта дозволить централізувати всі онлайн-скарги, що публікуються здебільшого у соціальних мережах.
– Лучани отримають зручну можливість подати скаргу про сморід з першого разу, не очікуючи звільнення телефонної лінії та не контактуючи з не завжди привітними операторами.
– Відповідальні служби отримають зручний інструмент контролю за станом повітря.
– Кожен охочий зможе наочно оцінити поточні масштаби проблеми, виявити основні місця дислокації смороду, що допоможе в найкоротші терміни ідентифікувати та знешкодити його джерела.

Як захистити онлайн-карту від зловживань та викривлення реальної інформації?
– Не приймати скарг з IP-адрес поза межами України.
– Публікувати (за згодою) ім'я та прізвище людини, що подає скаргу.
– Унеможливити подання повторних скарг протягом доби однією людиною чи з однієї IP-адреси.

Часте повторення та загострення проблеми 5-й рік поспіль потребує нового та сучасного підходу до її вирішення. Користь від жодного фонтана, лавки чи квадратного метра нової бруківки не порівняються з потенційною шкодою здоров'ю та життю лучан у довгостроковій перспективі. Від себе особисто та від імені ініціативної групи "За чисте повітря" прошу міську владу зробити усе можливе для створення онлайн-карти смороду та залучення провідних розробників міста до її створення".

Протягом першого ж дня петиція зібрала 120 підписів на свою підтримку.