Троє волинян переслали гроші шахраям - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 29.62
Троє волинян переслали гроші шахраям

Ваша пильність та здоровий глузд – запорука того, що ви не станете жертвою шахрайських дій!

РБК-Україна

Троє волинян переслали гроші шахраям

Волиняни продовжують ставати жертвами шахраїв, купуючи товари в Інтернеті

Купівля чи продаж товару через Інтернет – річ звична, але не позбавлена ризиків. На жаль, попри роз’яснювальну роботу правоохоронців, волиняни чи не щодня стають жертвами шахраїв, які продають неіснуючі товари, вимагаючи за них передоплату.

Маючи намір купити авто, пропозиція про продаж яких були виставлені на популярному сайті, днями мешканець Ратнівського району перерахував на рахунок дурисвітів 4000 грн, а лучанка – 5808 грн.

Жінку спокусили гарні фото, дешева ціна та ще і «орендодавці» у телефонних розмовах переконували, що квартирою цікавиться багато клієнтів – і, не давши завдатку, можливість можна втратити.  

Хотівши винайняти житло в обласному центрі, лучанка перерахувала завдаток у сумі 9200 грн. «власникам квартири», які виставили в Інтернеті оголошення про здачу її в оренду. Жінку спокусили гарні фото, дешева ціна та ще і «орендодавці» у телефонних розмовах переконували, що квартирою цікавиться багато клієнтів – і, не давши завдатку, можливість можна втратити. Звісно, після отримання коштів, шахраї більше на зв'язок із покупцями та орендаркою не виходили.

Прокуратура Волині укотре звертається до краян з проханням бути уважними та обережними, купуючи товари або винаймаючи житло через Інтернет, в жодному разі не здійснювати оплату за товар або послугу шляхом перерахунку безготівкових коштів, а замовляти товар з доставкою у відділення кур’єрських служб і тільки після огляду замовленого товару оплачувати його. Бажаючи ж винайняти квартиру – зустрічайтеся із власниками житла, оглядайте його, укладайте договір оренди – й лише після цього оплачуйте.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області