Курси НБУ $ 39.22 € 42.37
Запрягали довго — нарешті, схоже, поїхали! (відео)

Го-о-о-о-ол!!!!!

Луцька «Волинь» здобуває третю поспіль перемогу й скорочує відставання від лідерів першості

«Волинь» (Луцьк) – «Черкащина» (Черкаси) – 3:0 (1:0 – Сіаваш Хагназарі, 39 хв.; 2:0 – Денис Кожанов, 43 хв.; 3:0 – Ігор Карпенко, 90+2 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 13–й тур. 12 жовтня 2019 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». 1600 глядачів. Головний суддя Вадим Запрутняк (Ужгород).

«Волинь»: Віталій Неділько, Сергій Сімінін, Міха Горопевшек, Тарас Михалик (Валерій Болденков, 46 хв.), Олександр Климець, Василь Курко, Амбросій Чачуа (Євген Неплях, 82 хв.), Сіаваш Хагназарі (Артур Рябов, 67 хв.), Младен Бартуловіч (Іван Цюпа, 57 хв.), Денис Кожанов, Віталій Пономар (Ігор Карпенко, 61 хв.). Головний тренер Андрій Тлумак.

Сіаваш Хагназарі та Денис Кожанов дружно забивають у третьому поспіль поєдинку, а «Волинь» здобуває третю підряд перемогу!

Хоча розгромом на «Авангарді» спочатку не дуже й пахло. Перший тайм уже перевалив за свій екватор, а глядачі ще й не бачили від «червоно–білих» не те що гольових моментів, а й ударів по воротах суперника.

Згодом справи пішли веселіше — моменти почали виникати біля обох воріт. Проте під завісу першої половини зустрічі «хрестоносці» таки показали гостям із Черкас, хто на «Авангарді» господар.

Ще кілька перемог – і ми точно рвонемо вгору!

Спочатку Сіаваш Хагназарі хвацько вгатив м’яч під поперечину воріт Олексія Майбороди. А за якихось чотири хвилини іранський легіонер п’ятою обігрався з Денисом Кожановим і той з–поза меж штрафного майданчика навісним ударом перекинув голкіпера суперника — м’яч від поперечини відскочив у бокову стійку й закотився у ворота. Справжнє футбольне диво, а не гол!

Після перерви атмосфера на стадіоні стала дещо іншою. Стовпчик температури повітря відчутно поповз донизу. Повіяло прохолодним вітерцем. «Черкащина» потроху втрачала надію відігратися, а «Волинь» не надто прагнула забити ще. Тож хвилин за 10 до завершення зустрічі трибуни неабияк потішив один із уболівальників, який намагався «зарядити» зімпровізовану ним кричалку — «Суддя, свисти — йдемо додому!».

Емоційно справді бракувало третього м’яча, і «Волинь» його таки зорганізувала! Вже на доданих хвилинах віч–на–віч із Майбородою вискочив Ігор Карпенко (один із гравців, які вийшли на заміну в другому таймі) — і скористався своїм шансом, відкривши лік своїм голам у нинішній першості!

Лучани набирають 22 очки і все ще продовжують посідати восьму сходинку в турнірній таблиці, проте відставання навіть від трійки лідерів уже зовсім незначне. Ще кілька перемог – і ми точно рвонемо вгору!

У наступному турі «Волинь» 19 жовтня гратиме у Горішніх Плавнях із «Гірником–Спортом».

За воротами

Андрій ТЛУМАК, головний тренер «Волині»:

«Всю Волинь вітаю з перемогою. Ми перемогли і дуже надіялися на ці три очки. Зіграли, в принципі, солідно, два м’ячі забили в першому таймі, закріпили третім. Дуже радий за Ігоря Карпенка, що він забив, тому сьогодні, мабуть, задоволені грою.

Коли ми в статусі тих, хто наздоганяє, для нас кожен момент і кожна гра — як останні, як фінал. І так з хлопцями говоримо, що у нас всі матчі як фінал. Тому спочатку йде якась нервозність, але коли ми забиваємо, гра заспокоюється.

Потрібно бути мужиками, терпіти і працювати — тоді все прийде. Найголовніше — не опускати рук. Програв не той, хто програв, а той, хто здався. Ми в будь–якому випадку будемо битися до кінця задля виходу у Прем’єр–лігу, і ви бачите, що потроху скорочуємо відстань. Тому все нормально, головне — вірити в те, що ми робимо, і результат прийде».

Результати 13–го туру: «Кремінь» — «Інгулець» — 0:3; «Прикарпаття» — «Металург» — 2:1; «Минай» — «Рух» — 1:1; «Авангард» — «Гірник–Спорт» — 1:1; «Миколаїв» — «Агробізнес» — 0:2; «Чорноморець» — «Металіст 1925» — 0:0; «Волинь» — «Черкащина» — 3:0; «Оболонь–Бровар» — «Балкани» — 3:0.

16 «Металург» (Запоріжжя) 13 1 1 11 9-26 4

У списку бомбардирів лідирує Ніка Січінава («Інгулець») — 9 голів (1 — з пенальті).

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.