На українсько-польському кордоні викрили контрабандиста, який намагався незаконно переправити через кордон велику кількість смартфонів (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
На українсько-польському кордоні викрили контрабандиста, який намагався незаконно переправити через кордон велику кількість смартфонів (Відео)

60 прихованих телефонів знайшли під обшивкою автомобіля.

Державна прикордонна служба України

На українсько-польському кордоні викрили контрабандиста, який намагався незаконно переправити через кордон велику кількість смартфонів (Відео)

Шістдесят мобільних телефонів житель Львівщини приховав під обшивкою мікроавтобуса

В пункті пропуску «Краківець, на в’їзд в Україну, за кермом мікроавтобуса «Мерседес» прибув 23-річний наш співвітчизник. Враховуючи наявну оперативну інформацію про можливе переміщення контрабандних товарів у цьому транспортному засобі, охоронці кордону  прийняли рішення про додатковий огляд автомобіля. В ході перевірки спільна оглядова група знайшла у транспортному засобі 60 прихованих телефонів. Нові ґаджети «Xiaomi» водій заховав під обшивкою салону свого мікроавтобуса. 

Знайдені приховані телефони та мікроавтобус, як засіб переміщення контрабанди, вилучено співробітниками ДФС.

Знайдені приховані телефони та мікроавтобус, як засіб переміщення контрабанди, вилучено співробітниками ДФС. Наразі триває оцінка конфіскату.

 

Джерело: Державна прикордонна служба України