Депутату однієї з сільрад Рівненщини повідомили підозру — напав на правоохоронця - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.95 € 30.40
Депутату однієї з сільрад Рівненщини повідомили підозру —  напав на правоохоронця

Обранець місцевої громади заважав поліцейським виконувати обов'язки

pixabay.com

Депутату однієї з сільрад Рівненщини повідомили підозру — напав на правоохоронця

Справа пов'язана з бурштином

Виконувач обов’язків прокурора області в межах досудового розслідування в кримінальному провадженні повідомив про підозру одному із депутатів сільських рад Рівненщини у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 342, ч. 2 ст. 343, ч. 2 ст. 345 КК України. Як повідомляє сайт прокуратури Рівненської області, мова про опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків; втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, що перешкодило запобіганню злочину та затриманню осіб; умисне заподіяння працівнику правоохоронного органу середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків. 

У квітні 2019 року депутат із групою осіб в кількості близько 50 чоловік, перебуваючи в урочищі в одному із північних районів області, де незаконно здійснювався видобуток «бурштину-сирцю», в ході проведення працівниками поліції огляду місця події, а також організації вилучення засобів та знарядь вчинення кримінального правопорушення, вчинив їм опір, шляхом перекриття дороги, погроз, шарпанини та витіснення, не реагуючи на законні вимоги працівників правоохоронного органу щодо припинення протиправних дій.

Крім того, з метою перешкоджання виконанню працівниками поліції своїх службових обов’язків, працівнику поліції заподіяно тілесні ушкодження.

Довідково: найсуворіший вид покарання за вчинення зазначених злочинів, передбачений санкцією ч. 2 ст. 345 КК України у виді позбавлення волі на строк до п’яти років.  

Крім того, з метою перешкоджання виконанню працівниками поліції своїх службових обов’язків, працівнику поліції заподіяно тілесні ушкодження.