«Історія з Рамзаном Кадировим довела, що «Квартал» вміє вибачатися, коли захоче» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
«Історія з Рамзаном Кадировим довела, що «Квартал» вміє вибачатися, коли захоче»

Тим часом зловтішання над Гонтарєвою у «Кварталі» назвали «гострою політичною сатирою», від якої не збираються відмовлятись…

УП.

«Історія з Рамзаном Кадировим довела, що «Квартал» вміє вибачатися, коли захоче»

Про це заявив п’ятий президент Петро Порошенко, коментуючи скандал із «Кварталом 95» та хором імені Верьовки

Порошенко, зокрема, зазначив:

«У ділків, які хотіли догодити власнику телеканалу, якому зобов'язані усім, крім хіба що свого народження, своїх ідеологічних цінностей немає.  А над чужими вони знущаються вже не один рік.

Оцінку діям теперішнього керівництва хору дадуть глядачі. Можливо, кадрові висновки зробить Мінкульт. Але хор – це значно більше, ніж його менеджмент. Ніж та група, яка співала в шоу.

У ділків, які хотіли догодити власнику телеканалу, якому зобов'язані усім, крім хіба що свого народження, своїх ідеологічних цінностей немає. 

Хору Верьовки минає 77-й рік. За цей час він став одним із мистецьких символів України. Саме тому власники та менеджери «95-го Кварталу» та каналу «1+1» мали би попросити вибачення – перед кількома поколіннями артистів, причетних до слави колективу, перед мільйонами шанувальників їх творчості. І звичайно ж перед головою Національного банку Валерією Гонтарєвою», - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як повідомлялось, у шоу «Вечірній квартал» студії «Квартал 95» комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли факт підпалу будинку  екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії «Горіла хата». Міністр культури Володимир Бородянський на своїй сторінці в Facebook написав, що йому соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

Нагадаємо, що ще до свого президентства Володимир Зеленський просив вибачення у лідера Чечні Рамзана Кадирова за невдалий жарт.