Коломойський скаже: «Ви дебіли!». Дебіли, дебіли… - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Коломойський скаже: «Ви дебіли!». Дебіли, дебіли…

Ігор Коломойський - олігарх №1 в Україні.

pinterest.com

Коломойський скаже: «Ви дебіли!». Дебіли, дебіли…

Реакція міністра економічного розвитку і торгівлі Тимофія Милованова на заяви олігарха Ігоря Коломойського щодо «дебілізму» міністра свідчить про те, що олігарх може дозволити собі називати українських топ-чиновників як завгодно

Про це в ефірі «Прямого» заявив народний депутат восьмого скликання Олександр Бригинець.

Олександр Бригинець.
Олександр Бригинець.

 

«Коли Коломойський говорить міністру, що він дебіл, то міністр скликає брифінг і повідомляє, що він той, ким назвав його Коломойський. Коли чиновника такого рівня називають дебілом, і він на це ніяк не реагує, то це говорить про те, що міністр зрозумів, що у даному випадку не можна нічого говорити. Може йому з СБУ подзвонили й попередили не відкривати рота проти Коломойського», - сказав ексдепутат.

Бригинець також зазначив, що різкі заяви Коломойського щодо противників скандального виступу «95 кварталу» свідчать про те, що він не може тримати ситуацію під повним контролем. «Вчора ми бачили кілька заяв Коломойського щодо міністрів, які не підтримали «95 квартал», а також негатив на адресу Гонтаревої. Гадаю, що незважаючи на те, що Коломойський, нібито, контролює все, що йому хочеться, така неврівноважена реакція свідчить про те, що якісь пазли в нього не складаються. Він публічно робить заяви, щоб «поставити на місце» певних людей», - зауважив колишній депутат.

Незважаючи на те, що Коломойський, нібито, контролює все, що йому хочеться, така неврівноважена реакція свідчить про те, що якісь пазли в нього не складаються. Він публічно робить заяви, щоб «поставити на місце» певних людей»

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський вибухнув образами на адресу міністра економіки Тимофія Милованова і міністра культури Володимира Бородянського, коментуючи скандальну пісню «Кварталу 95» про згорілий будинок екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Тимофій Милованов відреагував на Коломойсьского про його дебілізм, сказавши: «Я цього не приховую, що я дебіл. Я жартую. Я думаю, що скандал вичерпаний, бо висловились усі...».

Раніше «кварталівці» в ефірі від 19 жовтня разом із хором імені Григорія Верьовки виконали пісню «Горіла хата». Там, зокрема, є такі слова: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «хата згоріла від стида».

У свою чергу міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов назвав висміювання «Кварталом 95» підпалу дому ексголови НБУ Валерії Гонтаревої дуже поганим сигналом для інвесторів.

Джерело: Прямий.