Ветерани АТО Шацького району збирають кошти на операцію землякові-волонтерові - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
Ветерани АТО Шацького району збирають кошти на операцію землякові-волонтерові

Не дивлячись на хворобу, Петро завжди допомагав військовим на сході України як волонтер.

Фото з Фейсбуку

Ветерани АТО Шацького району збирають кошти на операцію землякові-волонтерові

ГО «Ветерани АТО Шацького району» просить небайдужих людей долучитися до збору коштів на операцію землякові, активному члену спілки — Петру Володимировичу Дударчуку

Про це йдеться на сторінці організації у Фейсбуці.

Кілька років тому Петру Дударчуку поставили діагноз – ниркова недостатність. Не дивлячись на хворобу, Петро завжди допомагав військовим на сході України як волонтер.

«Він завжди мріяв бути військовим, але за станом здоров’я змушений тричі на тиждень проходити процедуру гемодіалізу (підключення до апарату штучної нирки).

Не дивлячись на хворобу, Петро завжди допомагав військовим на сході України як волонтер.

У результаті Петро втрачає можливість забезпечити собі повноцінне життя у суспільстві, що значною мірою позначається як на моральній, так і на матеріальній сторонах його життєдіяльності.

Тому вирішив збирати кошти на пересадку нирки, але операція є дороговартісною, коштує 65 тис. доларів. Кошти із власного бюджету надала для Петра ГО «Ветерани АТО Шацького району» в сумі 5 тис. грн.

Сума невелика, але як кажуть – з миру по нитці – бідному сорочка, копійка до копійки – це вже частина необхідної суми для оплати за операцію. Просимо небайдужих долучитися до збору коштів», – йдеться у дописі спілки.

Номeр кaртки Привaтбaнку:

4149 4991 3312 5888 Дударчук Петро Володимирович

Признaчeння плaтeжу: кошти нa лікувaння