«Гірше Партії регіонів»: «Слуги народу» показали своє справжнє обличчя - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.41
«Гірше Партії регіонів»: «Слуги народу» показали своє справжнє обличчя

Головне - захистити Зеленського, а не Україну?

Канал 24.

«Гірше Партії регіонів»: «Слуги народу» показали своє справжнє обличчя

Фракція «Слуг народу» сьогодні вийшла до трибуни Верховної Ради, «висловлюючи обурення реакції» нардепа від «Європейської солідарності» Софії Федини на спілкування Володимира Зеленського з ветеранами російсько-української в Золотому

 Ці ж самі «слуги народу» цим же демаршем фактично саботували ініціативу п’ятого президента Порошенко поставити на порядок денний питання про ПДЧ НАТО. Як повідомляє Politeka.net, про це в своєму блозі на особистій сторінці Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, якщо говорити простіше, то «слуги народу» поставили імідж і інтереси президента Зеленського понад національних інтересів і національної безпеки держави. Тому що самі по собі вони нічого не значать, все зав’язано на особистому рейтингу Зеленського, без якого про «Слугу народу» всі забудуть в одну мить.

 Ці ж самі «слуги народу» цим же демаршем фактично саботували ініціативу п’ятого президента Порошенко поставити на порядок денний питання про ПДЧ НАТО.

За словами Павла Нусса, для фракції «Слуга народу» важливіше емоційне висловлювання Софії Федини, ніж НАТО. Насправді для них важливіше проявити лояльність до Путіна, відкинувши євроатлантичну інтеграцію України.

Користувачі мережі не стали стримуватися і вирішили прокоментувати відповідну подію. «Ні, сволочі – це м’яко сказано … ЦЕ страшніше партії ригів (Партія регіонів), це погибель нашої країни», «Ото ж бо й сумно .. Я вже не витримую весь цей треш ..», «Я б не назвав це несподіванкою, все це було і так зрозуміло».

Джерело: politeka