Будівництво школи у Стобихівці триватиме - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.85 € 33.56
Будівництво школи у Стобихівці триватиме

Коштів на спорудження нового навчального закладу поки вистачає.

Brickset

Будівництво школи у Стобихівці триватиме

Про використання коштів з державного бюджету місцевим бюджетам, передбачених на соціально-економічний розвиток територій розповів під час апаратної наради начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Камінь-Каширської райдержадміністрації Олександр Нікітчук

Зі слів Олександра Нікітчука, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 р. №423-р перехідними об’єктами по Камінь-Каширському району в 2019 році стали: будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Стобихівка та капітальний ремонт даху сільського будинку культури у Видричах.

Залишок коштів спрямованих будівництво школи в Стобихівціскладає 126,3 тисячі гривень.

– Залишок коштів спрямованих будівництво школи в Стобихівціскладає 126,3 тисячі гривень. Розпорядник коштів – відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. На капітальний ремонт даху будинку культури села Видричі кошти використані в повному обсязі (200 тис. грн), – додав Олександр Лук’янович. – Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 500-р на Камінь-Каширський район передбачено 11 млн 18 тис. 250 грн (розпорядник коштів – Камінь-Каширська міська рада).  

Джерело: Офіційний сайт Камінь-Каширської райдержадміністрації.