На Волині директор фірми відшкодував 1,5 мільйона гривень податків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
На Волині директор фірми відшкодував 1,5 мільйона гривень податків

Керівник фірми визнав свою винуватість та відшкодував заподіяні державі збитки у повному обсязі.

novograd.city

На Волині директор фірми відшкодував 1,5 мільйона гривень податків

У ході досудового розслідування кримінального провадження керівник господарського товариства відшкодував до бюджету понад 1,5 млн грн податків

Прокуратура Волинської області скерувала до суду матеріали кримінального провадження про вчинення керівником одного із господарських товариств області службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки державним інтересам.

Упродовж червня-липня 2019 року директор товариства з обмеженою відповідальністю при закупівлі на Житомирщині у заготівельників ягід чорниці, унаслідок неналежного виконання службових обов’язків та всупереч вимог Податкового кодексу України, не відобразив у бухгалтерському та податковому обліку підприємства операції з придбання ягід у населення за готівку.

Упродовж червня-липня 2019 року директор товариства з обмеженою відповідальністю при закупівлі на Житомирщині у заготівельників ягід чорниці не відобразив у бухгалтерському та податковому обліку підприємства операції з придбання ягід у населення за готівку. 

У результаті цих дій до бюджету не було сплачено 1,5 млн грн податків.

У ході досудового розслідування керівник ТзОВ визнав свою винуватість у вчинені цього кримінального правопорушення та відшкодував заподіяні державі збитки у повному обсязі. Далі – слово за судом.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області