Депутата Нововолинської міської ради оштрафували за прихований автомобіль - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
Депутата Нововолинської міської ради оштрафували за прихований автомобіль

Автомобіль купив, а в декларацію не вніс його.

dnews.dn.ua

Депутата Нововолинської міської ради оштрафували за прихований автомобіль

Обранець міської громади не повідомив про суттєві зміни в майновому стані, придбавши автомобіль

Нововолинський міський суд Волинської області за участі прокурора Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури притягнув депутата Нововолинської міської ради до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Суд визнав його винним у порушенні додаткових заходів фінансового контролю та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн. зі сплатою судового збору понад 380 грн.

Обранець міської громади, всупереч вимогам ч.2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив про суттєві зміни в майновому стані, придбавши автомобіль, вартість якого перевищувала 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.

Суд визнав його винним у порушенні додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн. зі сплатою судового збору понад 380 грн.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області