Власник приватного готелю знову не дозволив інспекторам ДСНС перевірити стан пожежної безпеки об’єкту (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
Власник приватного готелю знову не дозволив інспекторам ДСНС перевірити стан пожежної безпеки об’єкту (фото)

Сказитися можна!

Фото: ДСНС України

Власник приватного готелю знову не дозволив інспекторам ДСНС перевірити стан пожежної безпеки об’єкту (фото)

Він стверджує, що даний об’єкт не виконує функції готелю, а є приватним житловим будинком

На сьогоднішній день у Кропивницькому проведено перевірки усіх готелів, крім приватного готелю «Марія», власник якого неодноразово у категоричній формі перешкоджав здійсненню інспекторами функцій державного нагляду за станом пожежної безпеки даного об’єкта, повідомляє ДСНС України.

Отже, він не може гарантувати безпеку своїх клієнтів без відповідного висновку інспекторів обласного Управління ДСНС.
Щоб все-таки виконати покладені державою обов’язки, інспектори Управління запросили представників місцевих засобів масової інформації приєднатись до чергової спроби перевірити проблемний готель. Таким чином, громадськість зможе дізнатись через ЗМІ про ситуацію, що склалась.

Сьогодні, 30 жовтня, інспектори та журналісти знову не змогли з’ясувати стан пожежної безпеки об’єкта.

Сьогодні, 30 жовтня, інспектори та журналісти знову не змогли з’ясувати стан пожежної безпеки об’єкта. Власник стверджує, що даний об’єкт не виконує функції готелю, а є приватним житловим будинком.

Зважаючи на зазначене, інспекторами Управління ДСНС в області будуть вжиті заходи реагування відповідно до наданих державою повноважень.