Олігарх Хорошковський консультує українську митницю, – Богдан - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
Олігарх Хорошковський консультує українську митницю, – Богдан

Раніше журналісти проекту "Схеми: корупція в деталях" зафіксували, як Хорошковський відвідує Офіс президента.

Ukrainian Foto

Олігарх Хорошковський консультує українську митницю, – Богдан

Водночас керівник ОПУ заперечив, що високопосадовець часів Янковича є реальним очільником відомства

Офіс президента користується послугами колишнього голови Служби безпеки ексвіце-прем’єр-міністра часів президентства Віктора Януковича Валерія Хорошковського для консультацій щодо митниці. Про це керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив в інтерв'ю «Українській правді«.

«Так, він нас консультує. Але реальним керівником митниці є Максим Нефьодов. Я в нього дуже сильно вірю, і це моє особисте і надія, до якої я доклав максимум зусиль, щоб дати можливість йому працювати, щоб він реалізував ці свої ідеї. На жаль, у нього зараз не дуже вдається. Або, скажемо так, дуже не вдається», – зазначив Богдан.

Команда Зеленського обрала консультантом Хорошковського, тому що його рекомендували «і друзі і недруги».

Він заперечує, що Хорошковський є «тіньовим керівником» митниці. За словами керівника ОПУ, команда Зеленського обрала консультантом Хорошковського, тому що його рекомендували «і друзі і недруги». Мовляв, за 2 роки поки Хорошковський очолював митницю, доходи зросли в 4 рази.

Керівник ОПУ називає чинного керівника митниці Максима Нефьодова «професійною людиною з чистими помислами», однак вказує, що стара системи митниці, яка ще на сьогоднішній день керує,  робить усе, щоб саботувати як діяльність Нефьодова, так і життя країни, оскільки доходи від митниці впали дуже суттєво.

Богдан зазначив, що не знає, чи дослухається Нефьодов до Хорошковського, але має надію, що співпраця приведе до позитивних результатів.

 Богдан стверджує, що Хорошковський надає консультації на безоплатній основі, адже в Офісу президента на це «немає грошей».

На запитання, чи можливе призначення на посаду Хорошковського Богдан зазначив, що цьому заважає «бекграунд» політика.

«З точки зору нашої ідеології, що ми не беремо тих людей, які мають бекграунд політичний, то ні, неможливо (призначення – ред.). З точки зору ефективності, на мій – винятково на мій погляд, це було би напевне, правильне рішення». 

 Богдан стверджує, що Хорошковський надає консультації на безоплатній основі, адже в Офісу президента на це «немає грошей». Він розробляє консультації, стратегії, а чи будуть вони впроваджуватися – вирішуватиме Нефьодов.