На Рівненщині відкрили майданчик для відгодівлі великої рогатої худоби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
На Рівненщині відкрили майданчик для відгодівлі великої рогатої худоби

Відкриття майданчику має багато переваг. Серед них – збільшення робочих місць.

Рівненська ОДА

На Рівненщині відкрили майданчик для відгодівлі великої рогатої худоби

Такий проект реалізували за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Проект зі створення відгодівельногокомплексу передбачає утримання 1000 голів великої рогатої худоби м'ясних порід. Молодняк ВРХ планується отримувати шляхом штучного осіменіння корів спермою м'ясних гібридних бугаїв в особистих селянських господарствах, йдеться на сайті Рівненської ОДА.

Ідея започаткування розведення ВРХ з’явилася у ТОВ «Лебідь АГРО».

Для початку у відгодівельний комплекс взяли 30 телят, але на майбутнє чисельність поголів’я збільшиться. Адже механізм вирощування бичків на такому комплексі простий, ефективний і економічно вигідний.

Відкриття майданчику має багато переваг. Серед них – збільшення робочих місць.

За словами голови Острозької РДА Людмили Козак, відкриття майданчику має багато переваг. Серед них – збільшення робочих місць, надходження додаткових зборів до районного бюджету, які дадуть змогу стимулювати розвиток індивідуального тваринництва в приватних господарствах.

«Це новий виробничий об’єкт з тваринництва на Рівненщині. В області тваринництвом займається лише 15% суб’єктів господарювання, а все через складнощі під час роботи з худобою. Але завдяки передовим високотехнологічним підходам до вирощування вдасться значно скоротити період набору твариною товарної маси. Крім того, таке господарство стане демонстраційним майданчиком та тренінговим центром для фермерів», - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.


В рамках даного заходу відбулись дві навчальні сесії на теми: «Використання сперми м'ясних гібридних бугаїв на молочному поголів'ї, як спосіб управління ринковими ризиками» та «Кооперація виробників у вирощуванні якісної яловичини».