Курси НБУ $ 39.60 € 42.44
Сексапільна мускулиста рівнянка здобула «бронзу» на чемпіонаті України

Преставниця Рівного Марія Вернюк посіла ІІІ-є місце у категорії «фітнес-бікіні» серед дівчат зростом до 172 сантиметрів і здобула бронзову медаль.

У Києві фінішував чемпіонат України з бодіблідингу

Преставниця Рівного Марія Вернюк посіла ІІІ-є місце у категорії «фітнес-бікіні» серед дівчат зростом до 172 сантиметрів і здобула бронзову медаль. Варто зазначити, що показаний нею результат дозволяє присвоїти спортивний розряд «кандидат в майстри спорту України», передає ЧаРівне.інфо.

Показаний результат дозволяє присвоїти спортивний розряд «кандидат в майстри спорту України.

- Трішки не дотягнула. 2 бали не вистачило до «срібла» - прокоментувала свій виступ Марія Вернюк. - Зовсім невеликий розрив. Нічого, ще допрацюю… Такі моменти мене заряджають і мотивують.

Після успішного виступу на чемпіонаті України рівнянка готується до участі в чемпіонаті світу, де вона представлятиме Україну. Ці змагання заплановано провести в Братиславі в наприкінці цього місяця.

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.