З 7 листопада лучани зможуть купувати неперсоніфіковані електронні проїзні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
З 7 листопада лучани зможуть купувати неперсоніфіковані електронні проїзні

Термінал для продажу разових е-квитків і карток для проїзду в транспорті

Суспільне.Волинь

З 7 листопада лучани зможуть купувати неперсоніфіковані електронні проїзні

По місту розмістили 15 терміналів, мають обладнати ще

Для зручності у Луцьку буде встановлено 40 терміналів, у яких можна придбати та поповнити електронний квиток. Це будуть комплексні термінали, де кожен зможе, окрім поповнення електронного квитка, оплатити за комунальні послуги, послуги мобільного зв'язку, інтернету тощо, інформує сайт Луцької ради.

Вартість електронного квитка становить 35 гривень.

Нині уже встановлено 15 таких пристроїв. Зокрема вони є у ЦНАПі, департаменті соцполітики на Волі, 4а, в гіпермаркеті  «Епіцентр К», у «Промені» та «Універмазі «Луцьк»».

Окрім цього, 35 терміналів для поповнення електронного квитка буде встановлено у торгових павільйонах на зупинках громадського транспорту.

Надалі, у міру необхідності, такі автомати встановлюватимуть й у інших місцях.

Окрім цього, 35 терміналів для поповнення електронного квитка буде встановлено у торгових павільйонах на зупинках громадського транспорту. Також найближчим часом завершиться розробка мобільного додатку, за допомогою якого можна буде оплатити проїзд через смартфон.

Нагадаємо, що представники пільгових категорій лучан можуть отримати електронні квитки у офісі карткового центру компанії ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ» за адресою вул. Лесі Українки, 16а, у департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» (вул. Лесі Українки, 35), департаменті соціальної політики міської ради (пр. Волі, 4а) та сервісному центрі «»EVODA» КП «Луцькводоканал» (пр. Соборності, 25). Для пільгових категорій громадян електронні квитки видаються безкоштовно.