На Волині бійці ДСНС врятували рудого Мурчика, який три дні просидів у 10-метровій криниці (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.41
На Волині бійці ДСНС врятували рудого Мурчика, який три дні просидів у 10-метровій криниці (фото)

Оце так!

Фото: Управління ДСНС України у Волинській області

На Волині бійці ДСНС врятували рудого Мурчика, який три дні просидів у 10-метровій криниці (фото)

Власниця тварини почула жалібне нявчання у полі...

Сьогодні, 5 листопада, до Служби «101» звернулася мешканка села Городище-2 Луцького району й попросила визволити її кота із закинутої криниці за селом. Жінка повідомила, що три доби поспіль шукала домашнього улюбленця, допоки не почула жалібного нявчання у полі. Ідучи за звуком, дісталася до закинутої криниці, на дні якої й виявила свого Мурчика, інформує Управління ДСНС України у Волинській області.

Рятувальник Юрій Ніколайчук за допомогою спецзасобів здійснив спуск у криницю завглибшки близько 10 метрів, узяв на руки перелякану тварину й, підійнявшись, передав господині.

До місця виклику направили чергову варту групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Волинській області. Рятувальник Юрій Ніколайчук за допомогою спецзасобів здійснив спуск у криницю завглибшки близько 10 метрів, узяв на руки перелякану тварину й, підійнявшись, передав господині.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.