Вчіть математику: в Росії зрозуміли, що причиною всіх протестів є гуманітарії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
Вчіть математику: в Росії зрозуміли, що причиною всіх протестів є гуманітарії

"Гуманітаріїв занадто багато для країни, а процес навчання недостатньо насичений, щоб вберегти їх від дурниць".

24 канал

Вчіть математику: в Росії зрозуміли, що причиною всіх протестів є гуманітарії

Російський пропагандист Дмитро Кисельов пояснив чому російське населення обурене корупцією, низьким рівнем життя та постійною брехнею в країні. На думку «журналіста» в Росії занадто багато випускників гуманітарних факультетів

Саме випускники гуманітарних факультетів, а не відсутність базових людських прав у Росії, є причиною загальних невдоволень владою. Таку думку Кисельов висловив у ефірі програми «Вести недели», передає 24 канал.

На думку ведучого, бажання випускників гуманітарних факультетів жити в правовій державі – це «завищені амбіції».

Гуманітаріїв занадто багато для країни, а процес навчання недостатньо насичений, щоб вберегти їх від дурниць. У нас система вищої освіти – конвеєр, що створює незадоволених, – сказав Кисельов.

На думку ведучого, бажання випускників гуманітарних факультетів жити в правовій державі – це «завищені амбіції». Гуманітарії просто очікують, що влада має слухати народ та обслуговувати його. Проте такий підхід не практикується в Росії, тож з цим просто треба змиритись.