«Волинянка» влаштував концерт з нагоди свого 60-річчя (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
«Волинянка» влаштував концерт з нагоди свого 60-річчя (Фото)

Репертуар ансамблю складають українські народні танці та танці Волині

Луцька міська рада

«Волинянка» влаштував концерт з нагоди свого 60-річчя (Фото)

Народний аматорський ансамбль танцю виступив на сцені Палацу культури міста Луцька

Учора у Палаці культури міста Луцька відбувся святковий концерт з нагоди 60-річчя народного аматорського ансамблю танцю «Волинянка» та 55-річчя народного аматорського оркестру народних інструментів «Волинянка». На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів.

 

 «З великою приємністю я хочу сьогодні привітати усіх, хто творив історію «Волинянки». Адже успіх колективу, його досягнення та визнання є невтомна та клопітка праця не однієї людини. Керівники, викладачі, учні, випускники колективу – сьогодні ваше свято.

 

 60 років – це визначна сторінка історії нашого міста. Тож від щирого серця вітаю усіх тих, хто стоїть на сцені і гордо представляє «Волинянку». Бажаю кожному здоров’я, наснаги, творчості! Нехай усі ваші виступи будуть успішними!», - привітала колективи ансамблю та оркестру Ірина Чебелюк.

60 років – це визначна сторінка історії нашого міста.

За високий професіоналізм, вагомі творчі здобутки, розвиток та популяризацію народного мистецтва, збереження української культури та активну участі у мистецькому житті міста Подяку міського голови отримали керівники та артисти народного аматорського ансамблю, народного аматорського оркестру народних інструментів «Волинянка».

 

 Також до вітального слова долучилась Тетяна Гнатів, зазначивши, що цьогорічний ювілей народного аматорського ансамблю танцю «Волинянка» - це, направду, визначна подія у культурно-мистецькому житті нашого міста. Потому учасників колективів-ювілярів нагородили Подякою департаменту культури Луцької міської ради.

 

 

Джерело: Луцька міська рада