На українсько-білоруському кордоні контрабандисти то никають сигарети, то викидають їх з потяга - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
На українсько-білоруському кордоні контрабандисти то никають сигарети, то викидають їх з потяга

Білорус приховав 170 пачок сигарет.

Державна прикордонна служба України.

На українсько-білоруському кордоні контрабандисти то никають сигарети, то викидають їх з потяга

Правопорушники не полишають спроб незаконного підзаробітку шляхом переправлення сигарет через кордон

Минулими вихідними прикордонники Луцького загону запобігли двом таким спробам – на шляху залізничного сполучення та в автомобільному пункті пропуску.

У пункті пропуску «Піща» білорус, прямуючи в Україну, приховав у своєму автомобілі 170 пачок сигарет, які запхав у спинки сидінь.

Так, на території України біля залізничних колій, що проходять через українсько-білоруський кордон, правоохоронці виявили пакунки з контрабандними сигаретами. Нелегальний тютюновий товар, ймовірно, викинули з потягу, що слідував з Білорусі. Скоріш за все, в подальшому сигарети, теж у незаконний спосіб, мали б потрапити до Польщі. Знайдені понад дві з половиною тисячі пачок сигарет охоронці кордону вилучили. Заходи по встановленню причетних до протиправної діяльності осіб тривають.

А в пункті пропуску «Піща» білорус, прямуючи в Україну, приховав у своєму автомобілі 170 пачок сигарет, які запхав у спинки сидінь. В результаті іноземець втратив і сигарети і мерседес 1986 року випуску білоруської реєстрації. Сума оцінки вилученого склала 18 тисяч гривень.

 
Джерело: Державна прикордонна служба України