Із Білорусі правопорушники двічі намагалися незаконно перемістити сигарети (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
Із Білорусі правопорушники двічі намагалися незаконно перемістити сигарети (Фото)

Виявлений товар буде передано до фіскальної служби. 

Державна прикордонна служба України.

Із Білорусі правопорушники двічі намагалися незаконно перемістити сигарети (Фото)

З кожним разом контрабандисти придумують все нові способи, аби перемістити тютюновий товар через кордон і не понести за це ніякої відповідальності

Відразу два таких правопорушення, що пов’язані з незаконним переміщенням через кордон курива, виявили прикордонники Луцького загону.

Так, учора ввечері, неподалік українсько-білоруського кордону, в ході реалізації оперативної інформації, військовослужбовці відділу «Світязь» помітили легковий автомобіль, який прямував із Білорусі.

Правоохоронці виявили два пакунки та сумку з тютюновими виробами в кількості 1500 пачок сигарет і дві коробки з горілкою.

Транспортний засіб розвернувся і зупинився на кілька секунд поблизу кордону на території України. Невідомі особи з автомобіля швидко викинули пакунки та відразу прослідували на територію сусідньої країни.

Під час перевірки місцевості правоохоронці виявили два пакунки та сумку з тютюновими виробами в кількості 1500 пачок сигарет і дві коробки з горілкою.

А через пункт пропуску «Доманове» наш співвітчизник вирішив пронести куриво просто на собі. Для цього він обмотав навколо свого тіла кілька десятків пачок цигарок, сподіваючись на те, що під курткою їх ніхто не помітить. Під час огляду за допомогою засобів перевірки правоохоронці виявили прихований товар у кількості 90 пачок та передали представникам митниці.

 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України