Зеленський натякнув, що протести проти ринку землі розганяє Коломойський, – джерело - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.72 € 27.21
Зеленський натякнув, що протести проти ринку землі розганяє Коломойський, – джерело

Стосунки президента та олігарха загострюються?

Економічна правда

Зеленський натякнув, що протести проти ринку землі розганяє Коломойський, – джерело

13 листопада, в день голосування, депутати «Слуги народу» зібрались, щоб поговорити із президентом

На зустрічі з народними депутатами від партії «Слуга народу» президент Володимир Зеленський заявив, що до протестів проти запровадження ринку землі причетний олігарх Ігор Коломойський.

Про це повідомляє «Економічна правда«.

За словами присутніх на зустрічі нардепів, президент наголошував, що «протести розганяє лише одна людина». Як розповів один із депутатів «Слуги народу», йшлося про Коломойського.

Президент переконував нардепів голосувати «за» і пояснював, чому його ідея з референдумом щодо іноземців – це виграшна комбінація.

За словами присутніх на зустрічі нардепів, президент наголошував, що «протести розганяє лише одна людина». Як розповів один із депутатів «Слуги народу» Економічній правді, йшлося про Коломойського.

Зеленський зазначив, що «такі заходи опонентів все одно діють», і саме через ризики поширення протестних настроїв він запропонував провести референдум щодо продажу землі іноземцям.

«Слуги» наразі залишились із «земельним» питанням наодинці», - йдеться в статті.

«Зараз після зустрічі з президентом шанси на те, що законопроєкт буде проголосований - 50 на 50»,  - розповів один з нардепів «Слуги народу».

Зазначається, що інші партії голосуватимуть «проти».