Єрмак набрехав американцям і працює за російськими темниками - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Єрмак набрехав американцям і працює за російськими темниками

Ірина Фріз.

ЄС.

Єрмак набрехав американцям і працює за російськими темниками

Радник президента Зеленського Андрій Єрмак, який фактично виконує функції тіньового міністра закордонних справ і веде переговори з міжнародними партнерами України, має бути зміщений зі своєї посади. Про це під час брифінгу у Верховній Раді України заявила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз

На брифінгу були оприлюднені факти, які свідчать про те, що інформація, надана Андрієм Єрмаком послу Вільяму Тейлору, могла ввести в оману американського дипломата.  

Крім того, позиція Андрія Єрмака щодо відповідальності української влади за війну на Донбасі повністю відповідає російській риториці. А це означає, що Андрій Єрмак може бути провідником російського сценарію в оточенні президента Зеленського – припускає Ірина Фріз.

Позиція Андрія Єрмака щодо відповідальності української влади за війну на Донбасі повністю відповідає російській риториці.

«Радник президента Зеленського з міжнародних питань пан Єрмак є людиною, яка повністю ретранслює російські меседжі. Я не знаю, чи мав він  директиви від Зеленського, аби говорити такі речі, але саме він намагається дискредитувати Україну на міжнародній арені, адже намагається донести від офіційної української влади позицію про те, що в нас відбувається не агресія РФ, а громадянський конфлікт», – наголосила Ірина Фріз.

Джерело: ЄС.