Курси НБУ $ 38.97 € 42.45
Луцька «Волинь» на виїзді здобуває вольову перемогу над «Прикарпаттям»! (відео)

Ото емоції!

Це восьма поспіль триочкова звитяга підопічних Андрія Тлумака!

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Волинь» (Луцьк) – 1:2 (1:0 – Василь Француз, 20 хв.; 1:1 – Іван Цюпа, 28 хв.; 1:2 – Ростислав Волошинович, 90+1 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 18-й тур. 16 листопада 2019 року. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». Головний суддя М. Балакін.

Луцька «Волинь» здобуває восьму перемогу поспіль! Цього разу вольову, на виїзді над «Прикарпаттям»!

Луцька «Волинь» здобуває восьму перемогу поспіль!

Легкою прогулянкою виїзд до Івано-Франківська для підопічних Андрія Тлумака аж ніяк не став.

На 20-й хвилині господарі вийшли вперед завдяки влучному удару Василя Француза. Проте невдовзі Іван Цюпа відновив рівновагу на табло.

І перший тайм, і основний час другого завершився з рахунком 1:1. А ось вже на доданих хвилинах поєдинку Ростислав Волошинович приніс «Волині» перемогу!!!