Прокидайтеся: Тимошенко побила горшки із Зеленським - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.95 € 30.40
Прокидайтеся: Тимошенко побила горшки із Зеленським

«Словом, Володимире Олександровичу, чекаємо Вас на корпоративах…»

Фото «Українська правда».

Прокидайтеся: Тимошенко побила горшки із Зеленським

І довела, що з почуттям гумору у неї не гірше, ніж у команди «95 кварталу»

В ефірі програми «Свобода слова» на ICTV лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що пропонувала президенту Володимиру Зеленському кадри зі своєї команди ще на початку його каденції, у рамках реалізації її програми «Нового курсу». Про це інформує «Українська правда».

Зеленський на своїй сторінці у Facebook відповів, що Тимошенко дійсно приходила до нього з пропозицією… працевлаштувати своїх кандидатів на «солодкі» посади, а натомість пропонувала голоси нардепів партії у Верховній Раді.

«Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ.

Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ.

Вчора подивився «Свободу слова» на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції».

Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця.

Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою Народу» у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди.

Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького».

Лідерка «Батьківщини» уїдливо відповіла президенту на його «комплімент щодо фігури» і натякнула, що посада Президента України не вічна.

На своїй сторінці у Facebook Тимошенко зазначила, що воліла би говорити Зеленським «про долю країни», але він, на жаль, «обрав інший тон».

 «Тоді нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським Президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Ну ви в курсі... Словом, чекаємо Вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно :) », – підколола Юлія Володимирівна.

Раз на п’ять років деяким українським Президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Ну ви в курсі...

За даними «Української правди», пані Тимошенко мала кілька зустрічей на Банковій, де намагалась стати корисною новій владі. На початку жовтня Леді Ю приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні пости, але домовитись так і не змогла.

Лідерка «Батьківщини» не проти втретє стати прем’єр-міністром України. Як зізнаються деякі депутати «Слуги народу», до багатьох із них підходять депутати «Батьківщини» з «дружніми розмовами», що Тимошенко (на відміну від «посереднього» Олексія Гончарука) «дуже підсилила б президента Зеленського».

13 листопада Юлія Тимошенко заявила, що її фракція переходить в опозицію до влади. Це сталося після того, як провладна фракція «Слуга народу» ухвалила у першому читанні законопроєкт про відкриття ринку землі, проти якого виступала «Батьківщини».