Посадили зловмисника, який вдавав «покупця» авто, а потім витягнув пістолет - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
Посадили зловмисника, який вдавав «покупця» авто, а потім витягнув пістолет

Злочинець відібрав авто, погрожуючи власнику зброєю.

cheline.com.ua

Посадили зловмисника, який вдавав «покупця» авто, а потім витягнув пістолет

Викрадач автомобіля втрапив за ґрати на понад 7 років

За принципової позиції прокурорів Луцької місцевої прокуратури 45-річному мешканцю обласного центру, який заволодів автомобілем, погрожуючи пістолетом його власнику, суд призначив покарання у виді 7 років та 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Удень 2 грудня 2018 року чоловік, який вдавав, що має намір купити авто марки «Volkswagen-Passat B5», зустрівся із його власником. Сівши за кермо, він проїхав кілька кілометрів, перевірив у такий спосіб технічний стан автомобіля, а тоді витягнув пістолет, погрозами примусив власника вийти із салону й поїхав у невідомому напрямку.

Сівши за кермо, він проїхав кілька кілометрів, перевірив у такий спосіб технічний стан автомобіля, а тоді витягнув пістолет, погрозами примусив власника вийти із салону й поїхав у невідомому напрямку. 

За кілька днів працівники поліції виявили це авто на одній із вулиць Луцька. Невдовзі затримали і викрадача – раніше судимого за крадіжки чоловіка.

Попри те, що своєї вини у скоєному він не визнавав, її було доведено зібраними у ході розслідування доказами і наступних 7 років та 2 місяці чоловік проведе за ґратами.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області