Президент України вперше потрапив на обкладинку Time - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.95 € 30.40
Президент України вперше потрапив на обкладинку Time

«Я нікому не довіряю».

Фото Time.com.

Президент України вперше потрапив на обкладинку Time

«Я живу тут, – сказав він, коли ми сиділи в президентських палатах, озираючись на позолоту і солідні меблі, – як у фортеці, від якої я просто хочу втекти»

Президент України вперше потрапив на обкладинку відомого журналу Time. Такої честі удостоївся Володимир Зеленський. Про це інформує «Українська правда» з посиланням на всесвітньо відомий журнал.

На Facebook-сторінці журналу йдеться про те, що Зеленський з’явиться на «міжнародній обкладинці» TIME.

Під фото написано, що Зеленський опинився між президентом РФ Володимиром Путіним і лідером США Дональдом Трампом: «Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом».

«Людина на роздоріжжі». Фото Time.com.
«Людина на роздоріжжі». Фото Time.com.

 Під фото написано, що Зеленський опинився між президентом РФ Володимиром Путіним і лідером США Дональдом Трампом: «Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом».

Журналіст, який брав інтерв'ю у президента, стверджує, що за 8 місяців, які він не бачив Зеленського, той змінився: «Він постарів і змінився набагато більше, ніж можна було очікувати за 8 місяців. Він був не просто більш втомленим або більш реалістом, але, здавалося, вловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм».

«Я живу тут, – сказав він, коли ми сиділи в президентських палатах, озираючись на позолоту і солідні меблі, – як у фортеці, від якої я просто хочу втекти», – згадав він слова Зеленського.

У виданні стверджують, що один з найближчих помічників Зеленського Сергій Шефір також розділяє час на «до» і «після» призначення в ОП. «Це було інше життя», – каже Шефір про минуле.

Помічник президента Андрій Єрмак щодо імпічменту Трампа сказав Time 4 грудня: «Чесно кажучи, ми втомилися від цих обговорень... Весь час, поки ви говорили про це, у нас були люди, які вмирали на війні на сході».

Крім того, журналіст згадав, що під час інтерв’ю у Зеленського запитали, чи довіряє він Путіну? Він відповів: «Я нікому не довіряю».

Навіть серед союзників, за словами Зеленського, «ніхто не може мати ніякого довіри. У кожного просто є свої інтереси».

Як нагадує «Українська правда», 2 грудня з’явилися інтерн’ю Зеленського західним ЗМІ – Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazera Wyborcza.

Зокрема, Зеленський наполягає, що місцеві вибори в ОРДЛО можна проводити лише за українським законодавством після деокупації.

Також Зеленський заявив, що за розгублених жителів окупованих нині територій Донбасу слід боротися, а проросійськи налаштовані можуть переїхати до Росії.

Зеленський заявив, що за розгублених жителів окупованих нині територій Донбасу слід боротися, а проросійськи налаштовані можуть переїхати до Росії.

За його словами, він не хоче, щоб Україну в світі сприймали, як пішака, яким грають інші гравці. Президент бажає, щоб з Україною рахувалися.

Президент вважає, що США шкодять Україні, коли посилають світу сигнал про неї як про корумповану державу.