Бойовики з ОРДО вже 6 днів не віддають тіло Героя України Дмитра Каплунова - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.60 € 27.12
Бойовики з ОРДО вже 6 днів не віддають тіло Героя України Дмитра Каплунова

Володимир Зеленський присвоїв офіцерам звання Героя України. Посмертно…

Фото «Українська правда».

Бойовики з ОРДО вже 6 днів не віддають тіло Героя України Дмитра Каплунова

Можете уявити, що відчувають рідні українського полковника?..

Представники так званої «ДНР» не повертають тіло загиблого українського бійця. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на прес-службу СБУ.

«Україна продовжує переговори з представниками так званої «ДНР» для повернення родині тіла загиблого співробітника спецпідрозділу ЦСО СБУ Дмитра Каплунова. З різних причин кілька разів перемовини зривалися, незважаючи на залучення до них представників авторитетних міжнародних організацій.

Українська сторона ще 2 грудня офіційно звернулась через представника Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування (СЦКК) та СММ ОБСЄ до представників «ДНР» щодо передачі тіла військовослужбовця».

Дмитро Каплунов загинув під час виконання бойового завдання в так званій «сірій зоні».

Дмитро Каплунов загинув під час виконання бойового завдання в так званій «сірій зоні». Представники «ДНР» його тіло досі не повернули попри те, що Київ виконав усі вимоги.

Переговори досі тривають.

Нагадаємо: 1 грудня в штабі ООС повідомили, що на Донбасі під час спроби диверсійно-розвідувальної групи бойовиків проникнути у тил позицій ОС загинули двоє українських військових. СБУ офіційно повідомила про загибель двох своїх офіцерів.

3 грудня президент України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння звання Героя України посмертно з удостоєнням ордена «Золота Зірка» полковникам Денису Волочаєву та Дмитру Каплунову.