Курси НБУ $ 41.81 € 49.13
У Луцьку поліція оперативно викрила псевдомінера

Правоохоронці евакуювали півтисячі людей, ретельно оглянули будівлю та прилеглу територію центру.

ukrinform.ua

У Луцьку поліція оперативно викрила псевдомінера

Зловмисника затримали, за вчинення кримінального правопорушення йому загрожує до шести років позбавлення волі

Учора ввечері по 20 годині на лінію служби 102 поліції зателефонував невідомий чоловік і розповів, що в Луцьку в одному з торгових центрів закладено вибухівку, інофрмує ГУ НПУ у Волинській області.

На місце відразу виїхала слідчо-оперативна група, спеціалісти вибухотехнічного відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області. Правоохоронці евакуювали півтисячі людей, ретельно оглянули будівлю та прилеглу територію центру. Вибухонебезпечних предметів і речовин не виявили.

Поліція оперативно встановила, що кримінальне правопорушення скоїв 37-річний лучанин. Його затримали. 

Поліція оперативно встановила, що кримінальне правопорушення скоїв 37-річний лучанин. Його затримали. Чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Мова йде про завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності.

Telegram Channel