Петро Порошенко: «Жодних поступок Путіну, доки не буде звільнений останній клаптик української землі!» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
Петро Порошенко: «Жодних поступок Путіну, доки не буде звільнений останній клаптик української землі!»

За оцінками організаторів, у Києві на Майдані Незалежності в акції взяли участь двадцять тисяч людей.

ЄС

Петро Порошенко: «Жодних поступок Путіну, доки не буде звільнений останній клаптик української землі!»

Експрезидент наголосив, що нині десятки тисяч людей по всій країні, світове українство, всі патріотичні сили об'єдналися проти капітуляції

Українці масово вийшли на акцію «Червоні лінії», щоб донести учасникам переговорів у Норманському форматі спільну позицію: жодних поступок країні-агресору та її лідеру Путіну не може бути. Про це п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив під час виступу на Всеукраїнському віче у центрі Києва.

«Ми всі зібрались тут для того, щоб голос з київського віче був почутий в Парижі. Був почутий Ангелой Меркель – надійним другом України, з якою я зустрічався два тижні тому на з`їзді Європейської народної партії у Загребі. Де ми отримали чітку позицію Німеччини на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України».

 

 Петро Порошенко подякував Канцлеру Німеччини за послідовну підтримку України у боротьбі з російською агресією.

Всі пам‘ятають його прагнення стати на коліна перед Путіним? Цього не можна робити!

«Ми за те, щоб з нами був народ Франції. І це повідомлення Емманюелю Макрону, Президенту Французської Республики. Не можна йти на будь-які поступки Путіну, поки не буде звільнений останній клаптик української землі», – наголосив Петро Порошенко.

«Ми тут, щоб голос звідси був почутий і українським президентом. Це надзвичайно важливо. У нас є підстави наполягати на цьому. Всі пам‘ятають його прагнення стати на коліна перед Путіним? Цього не можна робити», – застеріг Петро Порошенко.

«Пам’ятаєте, як нам казали, що війна подовжується лише тому, що хтось на ній заробляє, а не тому, що до нас вторгся Путін? Ми маємо продовжувати доводити світові: відповідальність за війну лежить на Кремлі і особисто на Путіну. І ми не дамо їм це «заговорити», – наголосив Петро Порошенко.

«Нам говорили: «закінчити війну дуже просто, треба просто перестати стріляти». Майже 8 місяців пройшло, і нарешті пройшло протверезіння, що центр війни – у Росії», – зазначив лідер «Європейської Солідарності».

Якщо ви здасте Україну – ви здасте Європу. Без вільної України не може бути вільної Європи!

«Мир для нас – це коли російські війська підуть геть з нашої землі. Коли російські танки і артилерія підуть геть. Коли російські найманці з груп Вагнера та інших підуть геть. А якщо прагнуть залишитись – то лише у в’язницях, відповідаючи за смерті наших громадян», – переконаний Петро Порошенко.

Він нагадав слова Президента Європейської народної партії, колишнього Президента Європейської Ради Дональда Туска як застереження усій Європі та світові: «Якщо ви здасте Україну – ви здасте Європу. Без вільної України не може бути вільної Європи». 

Петро Порошенко також подякував опозиційним політикам, які зуміли об'єднатися перед загрозою капітуляції: «Я вітаю наші парламентські фракції. Дякую «Європейській Солідарності», дякую «Батькіщині», дякую «Голосу». Парламентська опозиція об’єдналася проти капітуляції, і позапарламентські сили цього дня разом з нами. Тільки спільно ми можемо протистояти здачі укранських інтересів».

Попереджувальні акції напередодні переговорів у Нормандському форматі відбуваються по всій Україні та у багатьох містах світу.

Джерело: Європейська Солідарність