Третьокласниця з Рівненщини перемогла на Всеукраїнському конкурсі баяністів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.95 € 30.40
Третьокласниця з Рівненщини перемогла на Всеукраїнському конкурсі баяністів

Дівчинка стала лауреатом Диплому ІІ ступеня.

Фото з Фейсбуку

Третьокласниця з Рівненщини перемогла на Всеукраїнському конкурсі баяністів

Олександра Шумик здобула перемогу у XII Всеукраїнському відкритому конкурсі баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття»

Про це йдеться на сторінці Гощанської районної школи мистецтв у Facebook.

Серед більше півсотні конкурсантів перемогу здобула гордість Гощанської районної школи мистецтв, учениця 3-го класу Олександра Шумик (клас викладача Юрія Яковенка).

Дівчинка стала лауреатом Диплому ІІ ступеня.

Конкурс тривав з 30 листопада по 1 грудня в місті Дрогобич.

Дівчинка стала лауреатом Диплому ІІ ступеня.

Щорічно конкурс проводять на базі кафедри народних музичних інструментів та вокалу музично-педагогічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за підтримки Національної Всеукраїнської музичної спілки й Асоціації баяністів та акордеоністів України та при сприянні Міністерства освіти і науки України.

Конкурс об’єднує мистецьку спільноту навчальних інституцій України, Білорусі, Латвії, Литви, Італії та Франції у сольному та колективному музикуванні.

Спеціальним гостем та головою журі цьогоріч був президент Confederation Mondiale de l’Accordeon, професор Фредерік Дешампс (Франція).

Також до високоповажних членів журі увійшли: композитор, заслужений діяч мистецтв України Володимир Зубицький (Україна – Італія); кандидат мистецтвознавства Юрій Чумак (Дрогобич); заслужений артист України Ігор Саєнко (Київ) та інші відомі особистості.