Зустріч у Парижі показала, що мир не входить у плани Путіна, – Порошенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Зустріч у Парижі показала, що мир не входить у плани Путіна, – Порошенко

Петро Порошенко подякував кожному небайдужому українцеві, який висловив свою громадську позицію на публічних акціях напередодні саміту лідерів України, Росії, Франції та Німеччини.

Фото із сторінки Петра Порошенка у Фейсбуці.

Зустріч у Парижі показала, що мир не входить у плани Путіна, – Порошенко

Червоні лінії, які окреслило суспільство, стали для України справжнім оберегом на Нормандському саміті. Про це п‘ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко написав на своїй сторінці у мережі Facebook

«Дякую кожному українцеві, який напередодні Парижу знайшов час продемонструвати свою відповідальну громадянську позицію у Києві та інших містах.

Петро Порошенко: Зустріч у Парижі знову показала, що довіряти Росії не можна.
Петро Порошенко: Зустріч у Парижі знову показала, що довіряти Росії не можна.

 

Однак, підстав для ейфорії нема. Зустріч показала, що Росії не можна довіряти. Що короткого шляху до миру, на жаль, не існує, бо мир не входить у плани агресора. Таке враження, що Путіна цікавив лише газ.

Таке враження, що Путіна цікавив лише газ.

Вкотре наголошую, що відмова від судових позовів до Газпрому і повернення на російський газовий гачок – велика небезпека. І найближчими тижнями протидія саме цій загрозі вийде на передній план», – застерігає Петро Порошенко.