На Волині поліцейські припинили незаконну діяльність семи АЗС - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.47
На Волині поліцейські припинили незаконну діяльність семи АЗС

Поліцейські шукають власників нелегальних АЗС.

vl.npu.gov.ua

На Волині поліцейські припинили незаконну діяльність семи АЗС

Співробітники волинської поліції за процесуального керівництва прокуратури області викрили та припинили діяльність семи нелегальних автозаправних станцій у Луцьку, Ковелі, Нововолинську, а також у Луцькому та Іваничівському районах

Слідчі поліції області у ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу встановили, що автозаправні станції діяли без належних дозвільних документів, інформує ГУ НПУ у Волинській області.

Зокрема, у них відсутні дозволи на викиди забруднюючих речовин, проведення робіт із підвищеною небезпекою та ліцензії на продаж паливно-мастильних матеріалів.

Учора поліцейські провели санкціоновані обшуків за місцем розташування нелегальних АЗС. 


Такі заправки були у трьох містах та двох районах.
 

Учора поліцейські провели санкціоновані обшуків за місцем розташування нелегальних АЗС. Вилучили пально-мастильні матеріали, кошти, чорнові записи ведення незаконної господарської діяльності та обладнання автозаправних станцій. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене під час обшуків майно.  

Поліцейські проводять заходи, спрямовані на встановлення власників нелегальних АЗС та всіх осіб причетних до організації цього незаконного бізнесу.