Розробки українських конструкторів не продадуть китайцям разом із «Мотор Січ» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Розробки українських конструкторів не продадуть китайцям разом із «Мотор Січ»

Запорізький завод – один із провідних світових виробників двигунів для авіаційної промисловості.

Фото glavcom.ua.

Розробки українських конструкторів не продадуть китайцям разом із «Мотор Січ»

«Прогрес» нікому не проданий. Він державний. Він незалежний. Всі технології записані за ним»

Унікальні розробки ДП «Івченко-Прогрес», запатентовані як в Україні, так і в інших країнах, залишаться інтелектуальною власністю підприємства і не будуть продані разом з акціями АТ «Мотор Січ». Про це заявив директор «Івченко-Прогрес», генеральний конструктор Ігор Кравченко, передає «Економічна правда» з посиланням на Укрінформ.

«Вся інтелектуальна власність, яка створена «Прогресом», записана за «Прогресом». Це написано у всіх договорах. «Прогрес» нікому не проданий. Він державний. Він незалежний. Всі технології записані за ним», – відповів Кравченко.

Він також додав, що інвестор, який працюватиме з «Мотором», не може не співпрацювати з конструкторським бюро.

Інвестор, який працюватиме з «Мотором», не може не співпрацювати з конструкторським бюро.

Нагадуємо, що президент АТ «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж понад 50% акцій підприємства китайським компаніям. 

Запорізький завод бізнесмена В’ячеслава Богуслаєва «Мотор Січ» – один із провідних світових виробників двигунів для авіаційної промисловості.

Видання «The Wall Street Journal» із посиланням на джерела в американській адміністрації повідомляло, що США намагаються завадити придбанню китайською компанією українського заводу «Мотор Січ», адже це в рази підвищить оборонні позиції Китаю.

28 серпня радник президента США Джон Болтон заявив у Києві про ризики продажу частини української «Мотор Січі» китайцям. Він сказав, що Китай веде нечесну гру в США й краде військові технології.