Канада запрошує мільйон мігрантів, що допоможуть побудувати сильну країну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.60 € 27.12
Канада запрошує мільйон мігрантів, що допоможуть побудувати сильну країну

Цікаво, скільки з нових переселенців буде тут українців?

Фото prm.ua.

Канада запрошує мільйон мігрантів, що допоможуть побудувати сильну країну

Хоча країна Кленового Листка і так доволі потужна

До 2022 року Канада розраховує прийняти понад мільйон мігрантів з усього світу. Таке доручення дав прем’єр-міністром Канади Джастін Трюдо міністру імміграції, біженців та громадянства Марку Мендічіно. Про це інформує «Українська правда».

«Ви маєте упевнитися в ефективному впровадженні підвищених показників міграційного плану на 2020 – 2022 рр., залучивши до Канади більше мільйона постійних жителів упродовж цього періоду. Держава має сфокусуватись на «запрошенні висококваліфікованих фахівців, здатних допомогти збудувати сильнішу Канаду», – заявив пан Трюдо.

До 2022 року Канада розраховує прийняти понад мільйон мігрантів з усього світу.

Прем’єр-міністр Канади також запропонував подбати про надання притулку правозахисникам, яким на батьківщині загрожує небезпека: «Необхідно запровадити окремий канал прийому біженців, аби надати безпечний притулок захисникам прав людини, журналістам та гуманітарним працівникам, яким загрожує небезпека, мета – переселити 250 осіб упродовж року».